EN FR RU العربية

Tel: (+90) 216 385 33 34

e-mail: info@fennyapi.com

Hakkımızda

Biz Kimiz?

FENN YAPI, inşaat ve el aletleri sektöründe 1964'ten beri hizmet vermekte olan Hassan İnşaat Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin inşaat sektöründe edindiği deneyim ve tecrübelerinden yola çıkılarak kurulmuştur. Çizilen tüm projelerin ekonomik, estetik ve emniyetli döngüsünü sağlayarak, başarısını uluslararası alana taşımayı planlayan Fenn Yapı, tüm müşterilerinin isteklerini kendi hedefi olarak benimsemekte ve en ince ayrıntısına kadar planlayarak, daima en kusursuzu inşa etmeyi amaçlamaktadır. Sektöründe aranılan isimlerden biri olarak, güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleri ve nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinciyle , üstlendiği tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında gerçekleştirerek, en mükemmel sonuca ulaşmak Fenn Yapı’nın mutlak hedefidir.

Kalite Poltikamız

FEN YAPI, inşaat sektöründe Fabrika, Sanayi Üretimini Amaçlayan Binalar, Hastane, Okul, Otel, Alışveriş Merkezi, Kapalı Spor Tesisi, Cami, İkamet amaçlı binalar, Gökdelenler vb. yapıların inşaatını yaparak, mevcut yasal ve düzenleyici şartlarla beraber her defasında müşteri şartlarını da sağlayarak en üst seviyede müşteri memnuniyetini yakalamak asli görevimizdir.

Kalite yönetim sistemimiz ve kalite hedeflerimize yön gösteren kalite politikamız, stratejik yönümüzü destekler ve önemli organizasyonel değişiklikler sonrasında ve periyodik zamanlarda güncellenerek çalışanlarca anlaşılması sağlanır, ayrıca ilgili taraflara ve kamuya iletilir.

Proses yaklaşımını benimsemiş kurumsal yapımız, dış sağlayıcılarla karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kurar, kontrol yapımız gerçek verilerle analizler yaparak, etkin bir iletişim kurarak, çalışanların sistem çalışmalarına katılımlarını artırarak, riskleri önceden belirleyerek ,önleyici bir yaklaşımla süreçlerinde sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir.


Vizyonumuz

Ekonomik, estetik ve emniyetli yapılar inşa ederek, güvenilir ve dürüst çalışma anlayışıyla başarısını uluslararası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktır.

Misyonumuz

Gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtarak, minimum maliyet ve kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti sağlayarak, sektöre müteahhitlik ve mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.

Estetik Tasarım

Geleceğe bir eser bırakma amacı ile estetik bir tasarıma sahip nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar inşa ediyoruz.

Güvenilir ve Dürüst

Sektöründe aranılan isimlerden biri olarak, güvenilir ve dürüst çalışma ilkelerimizden taviz vermiyoruz.

Mükemmele Ulaşmak

Üstlendiği tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında gerçekleştirerek, en mükemmel sonuca ulaşmak Fenn Yapı’nın mutlak hedefidir.

Fenn Yapı'yı daha yakından tanımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN