EN FR RU العربية

Tel: (+90) 216 385 33 34

e-mail: info@fennyapi.com

Hakkımızda

Biz Kimiz?

FENN YAPI, inşaat ve el aletleri sektöründe 1964'ten beri hizmet vermekte olan Hassan İnşaat Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin inşaat sektöründe edindiği deneyim ve tecrübelerinden yola çıkılarak kurulmuştur. Çizilen tüm projelerin ekonomik, estetik ve emniyetli döngüsünü sağlayarak, başarısını uluslararası alana taşımayı planlayan Fenn Yapı, tüm müşterilerinin isteklerini kendi hedefi olarak benimsemekte ve en ince ayrıntısına kadar planlayarak, daima en kusursuzu inşa etmeyi amaçlamaktadır. Sektöründe aranılan isimlerden biri olarak, güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleri ve nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinciyle , üstlendiği tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında gerçekleştirerek, en mükemmel sonuca ulaşmak Fenn Yapı’nın mutlak hedefidir.

Değerlerimiz

Vizyonumuz

Ekonomik, estetik ve emniyetli yapılar inşa ederek, güvenilir ve dürüst çalışma anlayışıyla başarısını uluslararası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktır.

Misyonumuz

Gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtarak, minimum maliyet ve kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti sağlayarak, sektöre müteahhitlik ve mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.

Estetik Tasarım

Geleceğe bir eser bırakma amacı ile estetik bir tasarıma sahip nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar inşa ediyoruz.

Güvenilir ve Dürüst

Sektöründe aranılan isimlerden biri olarak, güvenilir ve dürüst çalışma ilkelerimizden taviz vermiyoruz.

Mükemmele Ulaşmak

Üstlendiği tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında gerçekleştirerek, en mükemmel sonuca ulaşmak Fenn Yapı’nın mutlak hedefidir.

Fenn Yapı'yı daha yakından tanımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN